Turinys

Naujienos!

Redakcija
Apie sumanymą...
Projekto rėmimas

Straipsniai

Lituanikonų istorija

Savaitėlė

Fandomas:
asmenybės
fantastikos klubai
fanzinai
renginiai
spauda apie mus

Literatūra:
premijos
naujos knygos
knygų recenzijos

Skaitiniai:
lietuvių fantastika
užsienio fantastika

Menas

Filmai

Žaidimai

KONKURSAI

Linkis klausia

Filksingas!

Forumas

Nuorodos

 Fantastika rusų kalba

 Apklausa

Ar jums nenusibodo būti fantastu?

Kažkokiai dalelytei vis nenusibosta (52.63%)
Nusibodo, o čia užeinu, norėdamas pasišaipyti (2.63%)
Ne, toks jau aš - fantastiškas (15.79%)
Geriau būčiau magas, bet ne tam pasauly gimiau... (26.32%)
Aš ne fantastas, aš tik darau iš to verslą (2.63%)

Atsakė: 38 žm.

 

Apie sumanymą...

   Interneto projektas Fantastika.lt buvo sukurtas tam, kad sujungtų fantastika besidominčius žmones, padėtų susirasti naujų draugų bei pasisemti žinių neišsemiamoje fantazijos upėje.
 
   Fantastika - tai, apie ką žmogus gali svajoti, bandymas nuspėti jau buvusius ar būsiančius įvykius, tik vieną kartą įvykstančius ar, susiklosčius palankioms aplinkybėms, vėl galinčius pasikartoti.
   Tai ir mokslinė fantastika, su visomis žmonijos ateities ir praeities teorijomis, besiremiančiomis mokslinėmis hipotezėmis bei civilizacijų progresu ir regresu, ir pasakų bei legendų pasauliai su ryškiais žmonijos civilizacijos praeities elementais. Fantastika - tai ne vien knygos, filmai ar fantastiniai žaidimai. Tai ir bendraminčių susibūrimai, ginčai ir diskusijos tiek realybės, tiek fantastinėmis temomis. Tai ir daugybė neatrastų pasaulių su neišsemiamais idėjų klodais.
 
   Nors projektas Fantastika.lt yra labiau orientuotas į Lietuvos fantastikos judėjimą, tačiau jame bus gausu įvairios informacijos iš visur ir apie viską, kas nors truputį susiję su fantastikos pasauliu. Šioje interneto svetainėje visada rasite naujausią informaciją apie Lietuvos fantastikos mėgėjų klubus, įvykusius ar įvyksiančius renginius, įsimintinas fantastikos datas bei naujausių fantastinių knygų ir filmų recenzijas.
 
   Taip pat laukiame visų norinčių, bet niekaip neišdrįstančių prisidėti prie šio fantastų judėjimo. Ir jeigu galite bei norite moraliai, finansiškai ar kaip kitaip padėti šiam projektui, mes visada jūsų lauksime…
 
 Sveiki atvykę į fantastikos pasaulį!
 
 
Copyright by Fantastika.lt team.
All rights reserved. 2003